O Wydarzeniu

Data konferencji

22 / 10 / 2015 - 24 / 10 / 2015

Lokalizacja

Gościniec Natura Park

Stężnica k. Baligrodu

rajd4_002.png

Zapraszamy do udziału w I Ogólnopolskim Rajdzie EDU-Informatyków - Bieszczady 2015 skierowanym do osób decyzyjnych odpowiedzialnych za informatyzację uczelni.

Celem jest wymiana poglądów związanych z informatyzacją uczelni, zdobycie wiedzy o nowych technologiach i możliwość konsultacji z ekspertami na temat kierunków rozwoju systemów informatycznych uczelni.

Warunkiem uczestnictwa jest otrzymanie imiennego zaproszenia od Organizatora oraz zarejestrowanie się na stronie wydarzenia nie później niż do dnia 9 października.

Zapraszamy do rejestracji.

Zespół OPTeam SA

 

UWAGA!

Na Rajd należy zarejestrować się w nieprzekraczalnym terminie do dnia 09.10.2015 r. Dla pierwszych 25 zarejestrowanych osób udział, wyżywienie i noclegi 22/23 i 23/24 października 2015 są bezpłatne. W przypadku wyczerpania środków finansowych, koszt dla pozostałych uczestników wynosi 400 zł netto/osobę. W przypadku rezygnacji ze zgłoszenia w terminie krótszym niż 7 dni przed wydarzeniem, OPTeam zastrzega sobie prawo obciążenia pełnymi kosztami udziału w wysokości 800 zł netto/ osobę. Bezpłatne uczestnictwo dotyczy maksymalnie 2 osób z jednej uczelni.

Ośrodek Natura Park w Stężnicy oferuje zakwaterowanie w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, warunki turystyczne „plus”. Prosimy zabrać własne ręczniki, ciepły ubiór turystyczny, wygodne buty i odzież przeciwdeszczową. 

 

PARTNERZY:  

 ibm_pbp.jpggemalto_brand_fullcol_hr.jpgarrow1.jpg

 

Pokaż więcej
Pokaż mniej
Pobierz materiały

Kontakt

Iwona Soliło

OPTeam SA

 

tel. 17 86 72 135
email: isolilo@opteam.pl