O Wydarzeniu

Data konferencji

08 / 10 / 2015 - 09 / 10 / 2015

Lokalizacja

Hotel*** Pan Tadeusz

ul. Czesława Miłosza 20, Serock

Zapraszamy do udziału w konferencji pt. "Inspiruje nas rozwój – nowoczesne rozwiązania IT dla biznesu", poświęconej rozwiązaniom informatycznym wspierającym zarządzanie procesami biznesowymi.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-9 października 2015 r. w Hotelu Pan Tadeusz w Serocku (woj. mazowieckie). W programie konferencji przewidzieliśmy między innymi wykłady oraz prezentacje poświęcone takim zagadnieniom, jak: narzędzia usprawniające sprzedaż, branżowe rozwiązania informatyczne wspierające zarządzanie firmą, outsourcing IT czy usługi świadczone w chmurze. Będziemy mówić o tym w jaki sposób przygotować grunt do zmiany i przeprowadzić przez nią organizację aby uzyskać i utrwalić pożądane zachowania. Zaproszeni eksperci przedstawią również najnowsze rozwiązania sprzętowe dla przedsiębiorstw. Całość uzupełni prelekcja na temat źródeł finansowania projektów informatycznych.

Konferencja adresowana jest do osób decyzyjnych w szczególności do właścicieli, zarządów, dyrektorów handlowych, IT, produkcji czy finansów.

Jesteśmy przekonani, że udział w konferencji da Państwu możliwość poszerzenia swojej wiedzy w zakresie rozwiązań IT wspierających funkcjonowanie firmy.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapraszamy do zapoznania się z treścią agendy oraz rejestracji.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Kontakt

OPTeam SA
36-002 Jasionka
Tajęcina 113

 

Zobacz również
OPTeam SA