O Webinarium

Data

04 / 12 / 2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium „Pozyskaj środki na rozwój IT w Twojej firmie”, podczas którego dowiedzą się Państwo w jaki sposób szukać finansowania projektów związanych z wdrożeniem IT w firmach.

Nowa perspektywa unijna zawiera dotacje dla przedsiębiorstw zainteresowanych wdrożeniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych. W trakcie webinarium nasi eksperci przedstawią Państwu typy projektów, jakie można objąć dofinansowaniem oraz korzyści, jakie się z tym wiążą. Bazując na zakończonych projektach zrealizowanych dla obsługiwanych przez OPTeam firm udowodnimy, że praktycznie każde przedsiębiorstwo może ubiegać się o dotacje na inwestycje w IT.

Webinarium skierowane jest w szczególności do osób decyzyjnych w zakresie finansowania inwestycji IT (dyrektorów działów IT, właścicieli firm) oraz osób chcących pogłębić wiedzę o dotacjach.

Przewidywany czas trwania spotkania ok 60 min. Rozpoczęcie godz. 10.00.

Ważne

W dzień webinarium na maile osób, które zgłosiły chęć uczestnictwa, zostanie wysłany link z zaproszeniem na spotkanie.

Zapraszamy do rejestracji swojego uczestnictwa. Na zgłoszenia czekamy do 02.12.2015 r.

Prelegenci:

Ewelina Tomczyk - Kierownik Działu Projektów Unijnych w firmie OPTeam

Z tematyką funduszy unijnych związana od 12 lat. Od 2003 roku brała udział w przygotowaniu i realizacji dużych projektów infrastrukturalnych. Od okresu programowania 2007-2013 zaangażowana jest  w projekty inwestycyjne i badawczo-rozwojowe wdrażane przez MŚP oraz konsorcja naukowe.

Tomasz Małek - Konsultant ds. sprzedaży systemów ERP

Specjalista ds. sprzedaży systemów ERP oraz opiekun handlowy klientów. Z branżą IT związany od ponad 16 lat, staż pracy w OPTeam blisko 4 lata. Od strony handlowo-organizacyjnej zajmował się szeregiem wdrożeń systemów ERP oraz dedykowanych rozwiązań branżowych w kilkudziesięciu przedsiębiorstwach z sektora MSP.

Jesteśmy przekonani, że udział w webinarium da Państwu możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat dostępnych opcji finansowania projektów oraz będzie merytorycznym wsparciem w poszukiwaniu rozwiązań IT wspierających funkcjonowanie firmy. Wszyscy zarejestrowani uczestnicy OPTIwebinarium, po jego zakończeniu otrzymają dostęp do darmowych konsultacji w zakresie dotacji dla firm.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Kontakt

OPTeam SA
36-002 Jasionka
Tajęcina 113

 


email: marketing@opteam.pl