O Wydarzeniu

Data konferencji

21 / 02 / 2017

Lokalizacja

Centrum Kongresowe Targi Kielce SA, sala konferencyjna Sigma

ul. Zakładowa 1, Kielce

Uprzejmie informujemy, że limit miejsc na wydarzenie został wyczerpany. Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji prosimy o taką informację na adres awojcik@opteam.pl. W przypadku rezygnacji któregoś z uczestników skontaktujemy się z osobami z listy rezerwowej.

Zapraszamy do udziału w konferencji pt. "Zintegrowany system zarządzania – rozwiązania IT wspierające rozwój i bezpieczeństwo  firmy", poświęconej rozwiązaniom informatycznym wspierającym zarządzanie procesami zachodzącymi w każdej organizacji.

Tematyka poruszana na konferencji skupi się wokół oprogramowania przeznaczonego dla segmentu MŚP o różnorodnym profilu działalności ale z ukierunkowaniem na branżę produkcyjną. W programie konferencji przewidzieliśmy między innymi wykłady oraz prezentacje poświęcone takim zagadnieniom jak: optymalizacja procesów administracyjno- biznesowych, branżowe rozwiązania informatyczne wspierające zarządzanie firmą.

Całość uzupełni prelekcja na temat źródeł finansowania projektów informatycznych.

Konferencja adresowana jest do osób decyzyjnych w szczególności: właścicieli, zarządów oraz osób decyzyjnych z przedsiębiorstw z województwa świętokrzyskiego (w szczególności Dyrektorów Handlowych, IT, Produkcji czy Zakupów i Finansów).

Jesteśmy przekonani, że udział w konferencji da Państwu możliwość poszerzenia swojej wiedzy w zakresie rozwiązań IT wspierających funkcjonowanie firmy.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Na zgłoszenia czekamy do 15.02.2017 r. Zapraszamy do zapoznania się z treścią agendy oraz rejestracji. Zapraszamy do zapoznania się z treścią agendy oraz rejestracji.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Agenda

Drukuj
Wtorek 21.02.2017

09:30

Rejestracja przy porannej kawie

10:00

Rozpoczęcie konferencji. Powitanie uczestników. Piotr Kaczmarczyk, OPTeam

10:15

Skuteczne zarządzanie zasobami firmy - 5 przykładów jak nowoczesny ERP pomaga w podejmowaniu trafnych decyzji. Michał Szlachta, OPTeam

W trakcie prezentacji opowiemy jak dobrać właściwe rozwiązanie klasy ERP do potrzeb firmy. Na podstawie doświadczeń naszych klientów opowiemy jak rozwiązania ERP wpływają na zarządzanie, podejmowanie decyzji oraz rozwój organizacji. Skupiamy się przede wszystkim na obszarach produkcyjno-magazynowych. Ponadto w trakcie prezentacji poruszymy zagadnienia związane z elektroniczną wymianą danych oraz analizami controllingowymi.

11:25

Przerwa kawowa

11:45

Efektywne i bezpieczne kierowanie przepływem informacji w firmie. Agnieszka Olejarz, OPTeam

Elektroniczny obieg dokumentów jest rozwiązaniem pozwalającym na efektywne zarządzanie informacją i kluczowymi procesami biznesowymi w przedsiębiorstwach. Pozwala na sprawną obsługę firmy oraz ujednolicenie i uporządkowanie działań biznesowych. Na konferencji zaprezentujemy Państwu przykład elektronicznego obiegu dokumentów w oparciu o proces ofert, umów oraz zamówień.

Prezentowane obiegi:

1. Zapytanie ofertowe ( rejestracja, przygotowanie i wysyłka zapytania ofertowego do klienta)
2. Umowa (przygotowanie umowy na podstawie zatwierdzonej oferty, praca na dokumencie w trybie śledzenia zmian, konsultacje, komunikacja z klientem z poziomu umowy)
3. Zamówienie (generowanie zamówienia z umowy, generowanie faktury sprzedaży i wysyłka faktury do klienta)
4. Raporty przedstawiające przebieg współpracy z danymi kontrahentami, przeglądanie kartoteki kontrahenta.

13:00

Losowanie ankiet

13:10

Panel ekspercki

13:30

Obiad

Partnerzy

Lokalizacja

Centrum Kongresowe Targi Kielce SA
ul. Zakładowa 1, Kielce

Kontakt

OPTeam S.A.

36-002 Jasionka
Tajęcina 113

 

tel. +48 17 859 68 04, +48 17 859 68 56
email: marketing@opteam.pl